Bilecik Şehirlerarası Nakliyat

İçerikler

Bilecik şehirlerarası Nakliyat

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat hizmetlerinin önem kazandığı günümüz dünyasında, şehirlerarası nakliye işlemlerini profesyonel, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle şehir dışı nakliya,t zorluğu nedeni ile kurumsal firmaların vermesi gereken taşımacılık hizmetlerinden bir tanesidir. Bu konuda oldukça başarılı olan Bilecik Evden Eve Nakliyat, taşımacılık alanındaki deneyim ve bilgisini kullanmakta ve müşterilerinin sorun yaşamasını önlemektedir. Şehirler arası kapsamında modern araçlar ve uzman şoförler eşliğinde yürütülen nakliye işlemleri, ürünlerin hasarsız bir şekilde hedef konuma ulaştırılmasını amaçlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetleri açısından dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki, ürünlerin uygun ambalajlar ile paketlenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedef konumun uzak olması, ürünlerin çok sıkı bir şekilde paketlenmesini gerektirmektedir. Çünkü uzun yolculuklar esnasında ürünlerin hasar görme ihtimali bulunmakta, bu ise beraberinde pek çok sorunu getirmektedir. Bu nedenle firmamız tarafından sürecin en başında detaylı bir planlama yapılmakta ve hedef konum özelinde eşyaların uygun ambalajlar ile paketleme işlemleri yapılmaktadır.

Paketleme konusunun yanı sıra şehirler arası taşımacılık için modern araç ve uzman şoförlerin kullanılması gerekmektedir. Uzun bir yolculuk yapılacak olması, araçların bu yolculuk için dayanıklı olması gerektiğini de gözler önüne serdiği için firmamız bu hususa özen göstermektedir. Uygun nakliye araçları ve uzman şoförler eşliğinde taşınan ürünler, hedef konuma ulaşıldıktan sonra uzman ekip tarafından eve nakledilmekte ve eşyaların üzerinde yer alan paketleme ambalajları çıkarılmaktadır. Bu işlemlerin başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında nakliye süreci tamamlanmaktadır.

Bilecik Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat konusunda uzman olan firmamız, var olan taşımacılık deneyimini müşterilerin memnuniyeti için kullanmakta olup bu konuda müşterilerden olumlu yorumlar almaktadır.

Şehirler arası nakliyenin önemi bilinmekte, buna yönelik nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda üzerinde durulan ve oldukça önemsenen konular;

 • Nakliye sürecinin planlanması
 • Ürünlerin uygun ve dayanıklı malzemeler ile paketlenmesi
 • Uzman ekip ile ürünlerin modern araçlara nakliye edilmesi
 • Ürünlerin araç içerisinde sabit bir şekilde kalabilmesi için çeşitli işlemlerin gerçekleştirilmesi
 • Ürünlerin hasarsız bir şekilde hedef konuma ulaştırılması

 

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu adımların her biri profesyonel bir ekip ile birlikte gerçekleştirilmekte ve bu sayede ürünlerin hasar görmesinin önüne geçilmektedir.

Müşteri odaklı bir şekilde hareket eden firmamız, güvenilir hizmeti ön planda tutan bir nakliye firmasıdır. Müşterilerin herhangi bir şekilde sorun yaşamasını istemeyen ve bu alanda gerekli çalışmaları yapan firmamız, Bilecik şehirler arası nakliyat konusunda oldukça deneyimlidir. Şehirler arası nakliye hizmetleri almak ve ürünlerinizin hasarsız bir şekilde taşınmasını olanaklı kılmak için firmamız ile telefon üzerinden ya da e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerin yönlendirmeleri sonucunda başlatılan nakliye süreci; uzman ekip ve modern araçlar ile birlikte yürütülmekte ve sürecin her aşaması önceden planlanmaktadır.

 

Bilecik Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne kadar ?

Bilecik Şehirlerarası Nakliyat FiyatlarıEvden Eve Nakliyat ÜcretleriAsansörlü Nakliyat Ücretleri
Parça Eşya Taşıma Fiyatı500-750 ₺900 ₺
Bilecik Şehirlerarası 1+1 Ev Taşıma Fiyatı750-1000 ₺1250 ₺
Bilecik Şehirlerarası  2+1 Ev Taşıma Fiyatı1000-1500 ₺1800 ₺
Bilecik Şehirlerarası  3+1 Ev Taşıma Fiyatı1500-1800 ₺2000 ₺
Bilecik Şehirlerarası 4+1 Ev Taşıma Fiyatı1800-2400 ₺3000 ₺

Bilecik şehirlerarası nakliyat fiyatları 2000 ₺  başlagıç fiyatıdır. Ev eşyalarınızın gideceği şehir arasında fiyatlar değişmektedir. 

Örneğin:

Bilecik Ankara arası km 313 km dir. 100 km de fiyat 800 ₺ arttığını kabul edersek Bilecik Ankara arası nakliyat fiyatımız 2000+2400+asansörlü hizmet= 6500 ₺ olarak hesaplanır.

Bütün ev taşıma işlerimizde sigortalı nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Bilecik şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz de sağladığımız sigortalar 20.000 tl ye kadar destek sağlamaktadır.

Firma ve müşteri arası sözlşeme imzalanır bir adet müşteriye bir adet firma sahibinde kalır, taşıma hizmeti son bulduğunda taraflar birbiri ile olan sözleşmesini saklayabilir.

Şehirlerarası nakliyat hizmeti alacak müşterilerimiz aynı zamanda;

 • Kurumsal bir hizmet alır.
 • Sigortalı nakliyat alır.
 • Asansörlü nakliyat hizmeti alır.
 • Elektronik beyaz eşyaları için monteleme hizmeti alır.
 • Emtia taşınma sigortası ile evini güvence altına alır.
 • Has Bilecik tarafından taşınan müşterilerimiz ev eşyaları için ambalajlı nakliyat hizmeti alır.

Bilecik Bozüyük Şehirlerarası Taşımacılık Hizmetleri

Kurumsal firma olaak gerçekleşen hizmetler ile evden eve nakliyat alanında her hizmet alan üşterimiz yüksek güvenlikli araçlarımız ile her hava koşuluna karşı korunmaktadır.

Şehirlerarası transferler de uzun yolculuklara karşı eşyalarınız özel ambalajlı malzemeler ile sarılır ve yolda oluşabilecek sarsıntı vs. gibi durumlarda korunmuş olur. 

Bilecik Şehir Dışına Nakliyat

Şehir dışı nakliyat dediğimizde aklınıza Has Bilecik Nakliyat gelecektir. Birçok müşterimiz bize böyle söylüyor.

Kurumsal çözümler ile şehir dışına taşınacak her bir kişi için özel hazırlanmış müşteri analizleri ile evinizde eşyalarınız detaylı incelenir. Taşıma sırasında sorun olmaması için evinize uygun gelecek taşıma araçı seçilir. 

Bina katlarınıza göre mobil asansör temin edilerek hizmetlerimizi kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.