Nakliyat Fiyatları

Bilecik ili başta olmak üzere evden eve nakliyat fiyatları bölgemizde farklılıklar göstemektedir. Firmadan firamaya faklılık arz eden rakamlar müşterilerin doğru tercihi yaparken üzerinde durduğu en önemli konu olmaktadır. En uygun fiyata eb kaliteli işçiliği benimsemiş olan Has Bilecik evden eve nakliyat sektöre girdiği zamandan buyana ilimizde ve ilçelerimizde çok uygun nakliyat fiyatları ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu fiyatlandırmayı neye göre yapıyoruz?

 • Eşyanızın nereden nereye gidecek
 • Kaç kilometre yol katedilecek
 • Evinizin boyutu kaç + kaç cinsinden hesaplama
 • Bina asansör kurulumuna uygunmu
 • Binada yük asansörü varmı
 • Sitelerde araç ve ev arasında ki mesafe
 • Evinizin hacmine göre çalıştırılacak personel sayısı

Bunlar hesaplandıktan sonra geriye evinizi taşımak geliyor. İdda etmiyoruz kanıtlıyoruz, Bilecik ilinde en uygun nakliyat fiyatları bizde. Asla ama asla bize gelen müşterilerimizi fiyat konusunda üzmüyoruz en kaliteli işçilik için en uygun fiyatı sizlere garanti ediyoruz. Ev taşıma işlemlerinde bölgesel olarak hizmet anlayışımızdan dolayı memleketimiz Bilecik’te en iyi firma olmak bizi en uygun fiyatla çalışan firma olma yolunda ilerletti.

Sektörümüzde reel çalışan, kurumsal firma kimliğinde pek az firma vardır. Biz bu kurumsal kimliğimizle size tam donanımlı hizmet veriyoruz. Tüm nakliyat işleriniz tek firma tarafından yapılsın asla ama asla ek ücretler ile karşılaşmayın istiyoruz. Müşterilerimiz bizim herşeyimiz pirensibinde olup bu şekilde işimizi gerçekleştiriyoruz.

 Bilecik Nakliyat Fiyatları

Profesyonel bir firma olan bizler kurulduğumuz günden buyana 2000’in üzerinde evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirdik. 500’ün üzerinde şehir dışı taşımacılık yaptık, Türkiye’nin doğusundan batısına her yerde bizler hizmer vermeye devam ediyoruz. Bunu gerçekleştirirken sizin için en uygun fiyat üzerinden anlaşıyoruz

Fiyatlar şu şekildedir:

 • Bilecik şehir içi evden eve nakliyat  600 ila 1500  Tl arasındaki fiyatlara yapılmaktadır.
 • Bilecik şehir dışı evden eve nakliyat 1000 ila 4500 Tl arasındaki fiyatlara yapılmaktadır.
 • Bilecik Ankara arası  2000 ila 3000 Tl arasındaki fiyatlara yapılmaktadır.
 • Bilecik İzmir arası  2500 ila 3500 Tl arasındaki fiyatlara yapılmaktadır.
 • Bilecik İstanbul Anadolu arası 2000 ila 3500 Tl arasındaki fiyatlara yapılmaktadır.
 • Bilecik İstanbul Avrupa arası  2500 ila 4500 Tl arasındaki fiyatlara yapılmaktadır.

Belirtilen merkez şehir dışı iller baz alınarak size fiyat konusunda detaylı bir bilgi vermeye çalıştık. Bizi günün her saati arayabilir ve fiyat alabilirsiniz, daima size yardımcı olmaya çalışacağız.

Taşımacılık işlerimize tüm fiyatlar kdv ve tüm montaj işleriniz dahil hizmet vermekteyiz. Mobilya montajımızdan operatörlere kadar tek fiyat üzerinden anlaşma sağlıyoruz sigorta ücretlerini belirtilen fiyatlara dahil ediyoruz. Bu kalitede hızlı ve sürekli bir firma bulmak oldukça zor olmalı. Müşterilerimizi süpriz fiyatlar ile karşılaştırmıyoruz.

Nerden nereya taşınmak istediğiniz baz alınarak size çıkarılan fiyat doğrultusunda işlemler başlar, eşyanız sağ salim gidecek yeni evinize ulaşana kadar güvende olur yeni evinize eşyanız teslim edilir ve montaj işlemleri yapılır. Bütün işlemler bitmeden ücret talep edilmez. İşlem bitmeden ücret talep eden firmalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Ücreti erken alan firma işletmeleri eşyanızı belirtilen tarihte değilde rotarlı bir şekilde size teslim edebilir araya başka iş sıkıştırabilir müşterilerimize önerimiz fiyat araştırması yaparken ücretin iş bitimi sonrasında ödenmesini kabul eden firmalar arasından seçim yapmasıdır.

Uygun Nakliyat Fiyatları

Sektörde bizden daha uygunu yok demiyoruz ama nakliyat fiyatlarında bu derece kapsamlı çalışan firma sayısı hiç yok diyoruz. Eşyarınız bizim için değerlidir ve onlara gözünüz gibi baktığınızı biliyoruz. Amacımız size en uygun fiyatı çıkarmaktır. Bu konuda birçok referansa sahibiz, bizi diğer müşterilerimize sorabilirsiniz. Asla eleştirilmekten uzak durmuyoruz eleştirileriniz bizim neleri daha iyi yapabileceğimize ışık tutmaktadır. Nakliyat işleriniz uygun fiyat garantisi ile yapılır.

Evden eve nakliyat serüvenimiz de kendimizi yolun başında görüyoruz, daha yapılacak çok işimiz var Es Bilecik ailesi olarak müşterilerimizle büyümeye devam ediyoruz. Bölgemize kazandırdığımız yeni taşımacılık anlayışı ile İlimizde geçerli %10 indirim kampayasını hizmete koymuş bulunmaktayız. Bize intenet sitemiz araçılığı ile ulaşan müşterilerimizi bu kampayadan sağlıyoruz.

Es Bilecik Nakliyat‘ Bilecik ve Bozüyük bölgelerimizde ziyaret edebilir her türlü konuda yardım alabilirsiniz. Ücretsiz eksper hizmetimiz ile evinize kadar geliyoruz sizin için en uygun fiyatları derliyoruz. Keşif ve gerekli hesaplamalar sonraasında işlemlere başlıyoruz. Sizde iyi bir taşımacılık için iyi bir firma tercihinde bulunun.