Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifi istediğinizde size şu soruları soracaktır, eşya nereden nereye taşınacak.

Eşyanın taşınacağı kilometreyi iki ile çarparsanız fiyata etkisini görebilirsiniz, bu bilgileri paylaşırken karşıdaki firma işletmesine Bilecik ilinden Ankaraya taşınacağım yerine Bilecik hürriyet mahallesinden Ankara Ulus a taşınacağım demeniz daha doğru olur.

Çünkü bazı mahalleler uzak olabiliyor. Bu durum öğrenildiğinde fiyatlar daha fazla olabiliyor. Evinizin oda sayısına göre nakliyat kamyonu ve nakliyat işcisi getirilir.

Oda sayısı yanlış paylaşılırsa firma işe başlamadan ücret talep edebilir.

Eşyalarınızın fotoğraflarını nakliyat firması ile paylaşın, evinizin kaçıncı katta olduğu da nakliyat fiyatını etkiliyor olabilir.

Bina asansörü yük için kullanılıyor ise bunu nakliyat firmasına bildirim.

Nakliyat firmaları bütün işlemleri yaparlar, daha uygun fiyatlar arıyorsanız mutfak eşyaalrını vb. siz paketleyin.

Tüm paketleme işleminde nakliyat firması yaparken, kolileri açarken bunu nakliyat firması müşteriye bırakmaktadır.

Bu işlem nakliyatcı arkadaşların anlaşılan sözleşme ile bağlantılı bir işlemdir. Tabi fiyatı tümüyle etkileyecek işlemler de olması unutulmamalıdır. Asansör hizmeti istiyorsanız bu ilşlemin her şehirde farklı bir fiyat tarifesi vardır. Bunu firmanıza ayrıca belirtin. Nakliyat kamyonu site içine giremeyeceği mesafe için ek ücret talep edilir.

Duvar delme işlemlerini bir çok nakliyat firması yapmaz, bunu firmanızdan rica edin. Nakliyat firmasının sizden ek ücret talep ettiğinde bunun anlaşılan anlaşmalar dışında birşey olduğunu anladığınızda bunu belirtiniz asla ama asla haksız bir ücret ödemeyiniz.

Kamyona yüklenen eşyalar nakliyat sigortası kapsamında nakliyatcı arkadaşların güvencesindedir. Herhangi bir problem halinde elinizde ki belgeler ile işlemlerinizi başlatabilir hakkınızı alırsınız.

Nakliyat fiyatları tüm montaj işlemlerini yapar ve paketler yeni eve taşır size bir ek ücret talep etmezler. Tüm bu himzetler ev eşyaları için gerçekleşir. Başka ürün ve mal taşıma işlemleri evden eve nakliyatı için uygun değildir.

Yanıcı madde taşıma yasaktır lütfen firmaya bu konuda ısrar etmeyiniz. Avize montajınıda bazı firmalar yaparken bazı firmalar yapmaz, Bilecik evden eve nakliyat avizelerinizi montaj işlemini yapmaktadır.

Evimize ayakkabı ile girme konusunda nakliyatçı arkadaşlara müsade edin, sırtında eşya olan insanlara galoş takıp çıkartmanız oldukça zorlayıcı olur, lütfen bu konuda anlayışlı olalım.

Kamyonun kaza yapma ihtimali vardır lütfen sigorta yapmayı ihmel etmeyin.

Şehir içi taşınıyorsanız ve eşyalarınız kamyona sığmadıysa ikinci bir kamyon talep edilir ve işlem gerçekleşir ek ücret ödemezsiniz. Her nakliyat hacim hesaplama yöntemi ile eşyanız için nasıl bir kamyona gerek duyulacağını öğrenin ve fiyatınızı ona göre almanız yararınıza olacaktır. Çok yakın bir yere taşınıyorum neden bu fiyat bu kadar pahalı demeyin çünkü şehir içi taşımacılıkta ana ücret işciliktir.

Evden eve nakliyat fiyatları 2+1 3+1 4+1  1+1  1+0 olarak değişmektedir. Fitaylar da bu büyüklüklere göre değerlendirilip size sunulmaktadır. Şehir içi taşıma ücretleri örnekte gözterdiğimiz gibi olmalıdır.

Bilecik-Bozüyük arası evden eve nakliyat 3+1 eşya ortalama 1000 tl

Bilecik-Bozüyük arası evden eve nakliyat 2+1 eşya ortalama 900 tl

Bilecik-Bozüyük arası evden eve nakliyat 1+1 eşya ortalama 800 tl civarında taşınmaktadır.

Bilecik şehir içi nakliyat fiyatları da emsallerine çok yakın fiyatlardır.

Bozüyük şehir içi nakliyat fiyatları da bilecik şehir içi fiyatlarına yakın fiyatlandırma yapılmaktadır.

Şehir dışı evden eve nakliyat belirtilecek kilometre hesabı bir fiyatlandırma söz konusudur. Daha detaylı bir fiyat çıkarılması için evinizin hangi konum dan hangi konuma gideceğini nakliyatcı yetkililere söylemeniz gerekmektedir.

Bilecik-Ankara arası evden eve nakliyat 3000 tl

Bilecik-İzmir arası evden eve nakliyat 3500 tl

Bilecik-İstanbul arası evden eve nakliyat 3700 tl olarak yapılmaktadır.

Bu fiyatlar semt ve kent bölgesine göre farklılık arz etmektedir.

Büyün fiyatlandırma işlemlerine kdv dahildir. Size çekilecek fatura kapsamında bütün bilgilerin doğru girildiğini teyid etmelisiniz. Evden eve taşımacılık sektöründe firmalar arası farklı fiyatlar söz konusu oluyor, bunun sebebi firma kalitesidir bazı firmalar asansör kurmaz, eşyanızı toplamaz, mobilya montaj işlerinden kaçınmaya çalışır, doğru firma tercihi size pahalı gelsede bu aslında kazandığınızın göstergesi olabilir. Eşyalarınıza zarar geldiğinde bunu karşılayacak bir sigorta yapılmamışsa bu cebinizi yakacaktır.

Firma tercih ederken her zaman iyi bir araştırma yapılmalı ve seçenekler değerlendirilmelidir. Herkes biz en iyi firmayız diyebilir önemli olan referans değerleridir.

Es Bilecik Evden Eve Nakliyat olarak bizler sizler için çalışıyoruz ve en uygun fiyata en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. İyi günler dileriz…