Bozüyük Nakliye

Bozüyük ilçemizde Nakliye Hizmeti veren Bozüyük evden eve nakliyat şirketi tamamen müşteri odaklı çalışma şekilleri ile taşımacılık sektöründe adından söz ettirmektedir.

Nakliyat hizmetinin planlanması için var gücü ile çalışan firma yenilikçi planları ve nakliye taşımacılığında taşınacak malın nereden nereye ne zaman varması hususunda çok temiz davranmaktadır. Mobil asansörler ile gerçekleştirilen nakliye hizmeti müşterileri için kolay bir nokta olmaktadır. Aklınıza takılan bütün çözüm yöntemlerimizi size sunmaktan şeref duyarız.

Kaskolu Taşıma Nedir?

-taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda her türlü güveni sağlamak için ve hasarları gidermek için yapılan işlemdir.

Evden Eve Nakliyatta Ödeme Şekli Nedir?

-ödeme şekillerinin hepsi mevcuttur. Genel olarak iş bitiminde elden nakit veya hesaba havale yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme şekli de mevcuttur.

Taşıyan ekibin Kafiye Durumu Nedir?

-Çalışan ekibimiz alanında uzman ve yıllardır bizlerle çalışan sigortalı profesyonel ekibimizdir. Ekibimizin içerdiği uzman marangoz ustası, uzman tesisat ustası, ve uzman elektrik ustası mevcuttur.

Ambalaj Çeşitliliği Nedir?

-Ambalajlarımız son derece kaliteli ambalajlardır çift taraflı korumalı ambalaj sistemleri uygulanmaktadır. Beyaz saman kağıtlar ile tabak çanak paketlemesi yapılır. Havalı patpatlar ile de büyük kaba eşyaların paketlemesi yapılıp üzerine streç atılır. Ambalaj malzemesinin kullanımı da eksper şefinin yaptığı inceleme sonucu ortaya çıkmaktadır.

Araç filosu Özellikleri Nedir?

-Araç filomuz yıllardır hizmet veren filomuzdur. Araçlarımızın özelliği ise korunaklı güvenlik kameralı sistemle incelenmektedir. Yapılan ekspertiz sonucu hangi araç geleceği belirlenir.