Bilecik Toki Kura Sonuçları 2023 Açıklandı.

Bilecik toki kura sonuçları 2023

Bilecik merkez ve ilçelerde yapılacak olan 987 TOKİ konutunun kurası çekiliyor 15 ocak 2023 tarihinde çekiliyor. 250 bin sosyal konut projesiyle Bilecik ili cumhuriyet mahallesi 200 adet konut projesinin hak sahibi belirleme töreni 15 ocak 2023 saat 10:00’da Atatürk Spor Salonunda düzenlenecektir. Mesajını alan Toki Sosyal Konut projesine Başvuru yapan hemşerilerimiz heyecanla sonuçları bekliyor.

İlk Evim Projesi kapsamında Türkiye geneli yapılacak olan 100.000 konut kapsamında Bilecik’te ve diğer ilçeleri ile toplam inşa edilecek olan 987 konutun kurası 15 Ocak 2023 tarihinde çekilecek.

Bilecik Merkez Atatürk Spor Salonu’nda vatandaşların katılımıyla yapılacak olan kura çekiminde Merkez’de 200, 

Osmaneli’de 287, 

İnhisar’da 121,

 Pazaryeri’de 100,

 Söğüt’te 100,

 Bayırköy’de 99 ve Bozüyük’te 80 olmak üzere toplam 987 konutun sahipleri belirlenecek.

Bilecik’te vatandaşlarımıza bu imkanı sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez’e ve Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya teşekkürlerin ileten Vali Kızılkaya; “Yapılacak konutlarla ilimizin büyük bir ihtiyacını karşılamış olacağız. Devletimizin desteğiyle hemşehrilerimiz il, ilçe ve beldelerimizde sıcak yuvalarına kavuşmuş olacaklar.” diyerek yatırımın Bilecik’e ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diledi.

bilecik-toki-kura-sonuclari

Bilecik toki kura sonuçaları açıklandımı ?

Bütün başvuran vatandaşlar uzun bir aranın ardından sonuçların açıklanmasını heyecanla bekliyor. Bilecik cumhuriyet mahallesine yapılacak toki konuları için son bekleyiş 15 ocakta heyecanla belirlenecek. 

Bilecik Toki Sonuçları ne durumda ?

Kısa süre önce valilikte belirtilen tarihlerde yapılacak kura Spor salonunda gerçekleşecek. 15 ocak’ta hak sahipleri belli olacak. Hak sahipleri olacak kişiler ayrıca kurayı Youtube kanalları aracılığı ile de takip edebilirler. Sonuçarı takip edemeyen vadandaşlar hem devlet kanalları ile hemde toki web sitesinden sonuçlara erişebilecektir.

 

sogut-toki-kura-sonuclari

Bozüyük Toki Kura Sonuçları 2023

Heyecanlı bekleyiş 15 ocak’ ta son bulacak ve kura sonuçları açıklanıyor.. Bilecik Bozüyük ilçmizde 80 adet yeni yapılacak olan toki konutları belli oluyor. Sosyal konut hamlesi ile gerçekleşen kuralarda halkmıza hayırlı olmasını diliyoruz.
 

 

bilecik-bozuyuk-toki-kura-sonuclari

Bilecik Söğüt Toki kura sonuçları açıklandımı ?

15 ocak’ta açıklanması beklenen sosyal konut projesi söğüt ilçemizde 100 adet yapılması planlanan hak sahipleri 15 ocak 2023 tarihinde belli olacak. Söğüt sosyal konut kura sonuçları ile alkımız büyük bir bekleyişi geride bırakıyor sonuçlar https://www.toki.gov.tr/ web sitesinde yayınlanacak. 

İlk evim ilk iş yerim ve il arsam projeleri hak sahipleri 15 ocak 2023 tarihinde Bilecik Atatürk Spor Salonundan takip edebilirler.