Bilecik Evden Eve Nakliyat Her şey Dahil Hizmet

 

Bilecik Evden Eve Nakliyat hizmetli tamamıyla sizin bütün nakliyat imkanlarından yararlanmanız amacı ile gerçekleştirilen oldukça geniş iş kolu oluşturan bir hizmettir.

Bir evin taşınması birçok masraf ve zaman olduğu için sizin için bütün işleri tek elden veren firma olma özelliğini bünyemizde tutuyoruz.

Nemi yapıyoruz, hemen anlatalım,

Müşterilerimiz bizlerden yardım istediğinde ücretsiz olarak eksper hizmetimizle evinize kadar gelip sizin için keşif ve kontrolleri sağlıyoruz. Kişisel eşyalarınız paketlemek için sizlere kutular bırakıyoruz.

Sonrasında asansör kurulumu için doğru pozisyonu belirliyoruz. Camınızı biz söküyoruz asansör kurulundan sonra eşyalarınızı daha rahat taşıyabilmek için, sonra camınızı geri takıyoruz.

Sizin için bütün sigorta işlemleri kendimiz hallediyoruz, sizi bu tür işler ile uğraştırmıyoruz.

Sizi anlaşılan fiyatın dışında bir fiyatla karşı karşıya bırakmıyoruz. Bu bizim için çok önemli çünkü piyasada buna benzer duyumlar almaya başladık. İnsanları adeta kandırma derecesine gelmiş komisyoncu, aracı insanlar kendini nakliyatçı diye tanıtıp aldığı işleri başka firmalara satıyorlar.

Bu durumda işi alan firma taşıyacağı evi taşımadan hemen müşterilere fiyat konusunda baskı yaparak fiyatı arttırmaya çalışıyor.

Değerli müşterilerimiz bu durumlardan oldukça memnuniyetsiz kalsa da baskı ve insanlara reklam olmama telaşı onu fiyatı vermek zorunda bırakıyor.

Bilecik ilinde nakliyat hizmetlerimiz de her şey dahil olarak çalışan firmamız yıllardır aynı imkan ve kabiliyet ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Orta gelir ve alt gelir olarak ayırt etmeden, bütün müşterilerimize kayıtlı fiyatlardan hizmet vermeye devam ediyoruz. Eviniz taşınırken asla başka bir mobilyacı başka bir kamyon başka bir eleman çağırmak ve tutmak zorunda kalmıyorsunuz, şirketimiz bütün imkanlara sahiptir.

Sizinle anlaşılanların asla dışına çıkılmayacağı bir anlaşmamız iş öncesinde müşteri ve firma yetkilisi arasında yapılmaktadır.

Her şey dahil nakliyat işlemleri gerçekleşirken montaj ustalarımızın bütün dolap ve benzeri ürünleri monte işlemleri ve tamir işlemleri de dahildir. Firmamız bölgesel olarak kendini bu konuda kanıtlamıştır, bu yüzdendir ki seçimlerini yapan müşteriler bizi tercih etmeye daha sıcak bakıyor ve iş sonrası diğer insanlara önermekten kendini geri alamıyor.

Yapılan bütün işlemler aynı firma tarafından gerçekleştiği için hiçbir sorun ile karşılaşılmadan yeni eviniz sizlere teslim ediliyor. Eşyalarınızın başına gelen bir vukuatta tarafımızca bütün masraf ve giderler karşılanmaktatır, sigortalatma işlemi buyüzden oldukça önemlidir.

Hiçbir konuda gözünüz gibi baktığınız eşyalarınız zarar görmüyor insan kusurları dışında bir sorunla karşılaşıldığı zaman eşyalarınızın gerekli tamir işleri bizler tarafından yapılabiliyor.  Taşınma sorası hizmet de yine Bilecik evden eve nakliyat tarafından gerçekleşmektedir, Türkiye de taşınma sonrası hizmet veren firmaları tercih etmeniz oldukça önemlidir.

Mesela dolabınızın yerini beğenmediniz bunun için yeniden para vererek bir mobilyacı çağırmak zorunda kalmayın diye firmamız bunu sizler için ücretsiz gerçekleştirmektedir. Bir kere taşıyoruz belki ama hizmetimiz devamlı olarak yapılmaktadır, asla taşımacılık sorunları ile sizi yalnız bırakmıyoruz.

Her şey dahil hizmetler,

 • Bütün eşyaların taşınması
 • Asansör hizmeti
 • Eşya ambalajlama
 • Eşya kutulama
 • Eşya toplama
 • Gereken sayı kadar araç tahsisi
 • Sigorta işlemleri
 • Montaj işlemleri (işlem öncesi ve sonrası)
 • Oda düzenleme
 • Televizyon askı aparatı montajı
 • Beyaz eşya söküm ve takım işlemleri
 • Gerekli belgelerin gösterilmesi
 • Gereken miktar kadar çalışan tahsisi
 • Eksper hizmeti
 • Malzeme ve aletler

Ev taşıma işlemleri artık cebinizi yakmasın, sizde doğru firma tercihi ile mutlu bir taşınma hizmeti alın. Bilecik ilimizde tercih edilen firma olan Es Bilecik Nakliyat hizmet kalitesi ve güvenli taşımacılığı ile hizmetinizdedir.