Bilecik Asansör Kiralama

İlimizde 2013 yılında beri asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. Asansörü ilimize getiren ilk firma olmaktan oldukça mutluyuz. Değerli hemşerilerimize bu hizmeti sağlamış olmak bizim için oldukça önemlidir. Ev eşyalarınız deforme olmadan asansör ile taşınsın hem içiniz hem cebiniz rahat etsin.

Bilecik asansör kiralama olarak dışarıdan gelen meslektaşlarımıza 7/24 asansör hizmeti sağlamaktayız. Onlarca asansör kurulumu gerçekleştirmiş olduğumuz Bilecik ilimizde 3 adet asansörümüz ile zamanlama problemi yaşamadan hizmet verebiliyoruz. Sektörde karşılaştığımız bir problem olan asansör kurulumunda ilçemizde trafik yoğunluğu ile zorluk yaşamaktayız gerekli izinler sağlandığında araçların boşaltılması ile hemen asansör kurulumuzu gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat asla asansör kurulumu olmadan gerçekleşmemeli. Aksi taktirde çevreye ve eşyanıza verilen zarar cebinizi yakacaktır. Tercihinizi asansörlü firmalardan yana kullanmak her zaman avantajınıza olacaktır.

Modern ürünler olan asansörler günümüzün büyük kolaylıklarını sağlamaktadır. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan firmamız yük asansörü hizmetini uzun yıllardır vermektedir. Çalışanlarımız için de bu kolaylıktır sırtıyla eşya taşımak zorunda kalmayan çalışanlarımız sağlık açısından güven altındadır. Geçmişteki hamallık terimi ile yapılan taşıma işi artık asansör olarak anılmaktadır. Kiralık asansör için telefon numaramızdan bize ulaşabilir gerekli bilgileri verebilirsiniz.

Asansör ile neler taşıyoruz

· Ev eşyası

· Parça eşyalar

· Mobilya sektörü için asansör kiralıyoruz

· İnşaat firmalarına asansör kiralama

· Cam taşıma

· Kutu taşıma

· Kurum hizmetlerine asansör kiralamak

· Tüm aklınıza gelebilecek tehlike addetmeyen tüm eşyalar için

Asansör kurulumu için nelere dikkat edilmeli,

Öncelikle çevremizdeki insan ve araçların üzerine düşebilecek önlemler alınmalı sonrasında 10 m boyunca yol kapatılmalı belediyemizden gerekli izinler alınmalı kolluk birlikleri bilgilendirilmeli. Sonrasında insanların güvenliği için şeritle 10 m kadar çevre güvenliğe alınmalıdır. En son aşama olarak baret takılmalı herhangi bir problemle karşılaşan asansör operatörü kendini güvene almalıdır. Son derece bilgili ustalarımız ile çalıştığımız için tehlike doğuracak bir olayla karşılaşılmadı ama bu önlem almak için önemli değil demek değildir.
İşimizi gerçekleştirirken önceliğimiz insan güvenliği.

Asansör kiralama hizmetimizden sizden yararlanmak için bize sitemizde bulunan numaradan ulaşabilirsiniz.

Eşya taşıma asansörümüz ile yapılan taşıma işleri sıfır hata oranına sahiptir. Eşyanıza gereken değeri ve önemi veriyoruz ve taşımacılıkta asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Özellikle asansörlerimizin bakımlarını yapıyor ve takip ediyoruz, oluşabilecek insan kusurlu kazaların önüne geçmek için dikkati görevimiz olarak biliyoruz. Yapılan takvim ile takip edilen bakımlarımız hızlı ve sürekli hizmet verebilmemiz için oldukça önemlidir.

İlimizde evden eve sektörü dışında da kullandığımız asansörlerimiz insanların ihtiyaçlarına göre kiralanmaktadır. Saatlik veya iş bitimi ile kiralanabilen asansörlerimiz oldukça uygun fiyatlıdır.

Asansör kiralama hizmeti verdiğimiz şehirlerimiz,

· Bilecik

· Bozüyük

· Osmaneli

· Söğüt

· Yenipazar

· Pazaryeri

· Gölpazarı

· İnhisar

· Yenişehir

· Kütahya

· Eskişehir

· Vezirhan

· Bayırköy

· Bursa

Bunların dışında kalan illerimize, ilçelerimize hizmet vermemekteyiz mesafe şartları ve diğer firma prensipleri gereği bu şekilde işlem yapmaktayız.

Kullandığımız asansörler 13 kata kadar hizmet vermektedir. Bilecik ilinde bu bir rekordur. İlimizde çok yüksek katlar olmasa da biz bu hizmeti hemşerilerimize sunmak istedik. Tüm asansör kurulumuna bize intenet sitemizden ulaşan müşterilerimize özel %10 indirim tarafımızca sağlanmaktadır.

Bilecik Evden Eve Nakliyat-Bilecik Asansör Kiralama