Bilecik Asansör Kiralama Fiyatları

 Asansör Kiralama Fiyatları

Birçoğumuz işini iyi yapan bir evden eve nakliyat asansörlü fiyatları arayışına girdiğimizde asansörlü fiyatları merak ediyoruz. Asansör kurulumunun firma ya ait olup olmadığını, bunun için sizden ek ücret istenecek mi gibi soruları düşünmeden edemiyorsunuzdur. Bu konular hakkında size detaylı bilgi vereceğiz.

Asansörlü Nakliyat Fiyata Dahilmi?

Evet asansör kurulumu anlaşma sağlanan firmaya aittir. Siz herşey dahil bir anlaşma yaptığınız için böyle bir durumda mobil asansör teminini firma yetkilileri sağlamaktadır.

Sadece Asansör Kiralayabilirmiyim?

Evimi ben taşıyacağım ve sadece asansör kiralamak istiyorum diyorsanız bu yazımız sizin için uygun olacaktır. Evet sadece asansörde temin ediyoruz. Bilecik ve İlçelerine temin etmekteyiz.

Asansör Kiralama Ücreti Ne Kadardır?

Asansör kurulumu saatlik ve iş iş sonu üçret tarifesi olarak iki şekilde olmaktadır. Saatlik ücret olarak ortalama saat başına 50 tl olarak hesaplanır. İş sonu ücret olarak ise ortalama bir evden eve işi için 250 tl olarak hesaplanır.

Bilecik ilçelerine 300 tl miktarında asansör hizmeti verilmektedir.

Mobil Asansörü Kim Evime Kuracak?

Mobil asansörü evinize asansör operatörü kurmaktadır. Gerekli çevre güvenliği sağlandıktan sonra polis teşkilatından izin alınır ve bilgilendirilirler, izin alınan saaatler doğrultusunda işe başlanır.

Asansör Kurulumu İçin Camı Benmi Sökmeliyim?

Biz evden eve nakliyat firması olarak sizin için asansörün kurulacağı açıyı belirledikten sonra eğer kurulacak yerde balkon yerine cam varsa bunu söküyoruz. Herhangi bir ek ücret ödeyip camcı çağırmanıza gerek yoktur. Camınızı iş bittikten sonra aynı şekilde geri takıyoruz.

Kaçıncı Kata Kadar Asansör Kurulumu Gerçekleşmektedir?

İmkan ve kabiliyet noktasında asansörlerimiz 13 kata kadar hizmeet vermektedir. Binanın en uygun çephesi baz alınarak rakam verilmektedir. Bazı sitelerde bu değişkenlik gösterebilir.

Nakliyat Asansörü İle Eşyam Güvenli Taşınırmı?

Evet eşyanız nakliyat asansörü ile hiç olmadığı kadar güvenli taşınır dışardan bakıldığında tehlikeli gözüksede en güvenli yol profesyonel bir firmadan yardım alarak bu işlemi gerçekleştirmektedir. Yapılan çalışmalar doğrultusunda elle taşınan eşyanın zarar gördüğü ama asansörle taşınan eşyaların zarar görmediği kanıtlanmıştır.

Konumuzda anlatıldığı gibi profesyonel olmayan firmalar asansör hizmeti verememektedir. Taşımacılık anlaşmalarında herşey dahil olarak hizmet vermekteyiz. İlçelerimize de bu hizmeti sağlamaktayız. Bizi facebok adresimizde takip ederek nasıl bir hizmet verdiğimizi daha yakından görmüş olursunuz.

Bizi aradığınız saat içerisinde sizlere geri dönüş sağlayarak hızlı bir şekilde asansör kurulumuna başlıyoruz. Yeterli miktarda asansör sayımız ile ihtiyaçlara anında geri dönüş imkanını elimizde bulundururyoruz. Kurumsal bir firma olan bizler dışarıdan gelen meslektaşlarımızın hizmetine asansör temin etmekteyiz. Anında hizmetimiz ile asansör kurulumu hiç bu kadar hızlı olmamıştı.

Güven içerisinde yeni evinize taşınmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bozüyük ilçemizde de evden eve nakliyat sektöründe aktif hizmet vermekteyiz. Bilecik ve Bozüyük arası evden eve taşımacılık tarifesinde gün içinden sürekli çalışmaktayız bölgede en fazla çalışmaktayız. Asansör kiralama alanında en fazla talep buralardan gelmektedir. Bizde bu talelplere hızlıca cevap vermek için 3. şubemizi Bozüyük ilçesinde açtık.

Bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Sektörde korsan firmalara paranızı kaptırmadan nasıl firma bulabilirim düşüncelerinizi anlıyoruz. Es Bilecik Nakliyat olarak kurumsal kimliğimiz ile güven ve kalite içerisinde hizmet vermekteyiz. Asansör Eşyaların zarar görmeden çıkarılıp indirilmesi, taşımak için gereken insan gücünden tasarruf edebilmeyi yük asansörü kiralayarak sağlayabilirsiniz. İnsan gücünü ortadan kaldıran asansör merdiven boşluklarının, zarar görmesini apartman sakinlerinin huzur ortamını bozmasına engel olarak daha rahat bir taşımacılık hissiyatı verir. Eşyalarınız merdiven boşluklarında zarar görmez bir o tarafa bir bu tarafa eşyanızın taşınması sürtünmeler ile soyulabilir, çizilebilir, kırılabilir, biz tüm bu olaylara engel olmak için asansörlü nakliyat hizmetimiz ile daimi hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat fiyatları yukarıda belirttiğimiz gibi şehir içi ve şehir dışı mesafe farklarından kaynaklı farklılık göstermektedir.

Neden Bilecik Evden Eve Asansörlü Nakliyat ?

Taşınma sırasında Bina içinde oluşacak hasarlar ortadan kalkar. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı taşınma işlemi yapılır. Yük Asansörlü Nakliyat Araçları ile Eşyanın hasar riskini azaltmak en güvenli çözümdür. Yük Asansörlü evden eve taşımacılık firması ile taşınırsanız bina sakinlerini rahatsız etmemiş olursunuz. Bina içinde eşyaların insan gücünü zorlar ve doğru taşınmasını engeller. Yük Asansörlü taşımacılık ile bazı yüksek binalar ,dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak. Bazı Bina Yöneticilerinin bina asansörünü kullanmaya karşı olması ve yerni taşınacağınız evinizin merkes sakinleri ile problem yaşamanız yeni eviniz için hiçte iyi olmayabilir. aAsansör kurulumu teknolojik bir makinadır bu zamanda teknolojinin bütün imkanlarından yararlanmak rahatlık demektir. Merdiven boşluklarında taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak amaçlanır